Współpraca z Naszą Firmą to gwarancja szybkiej i sprawnej obsługi Naszych Klientów.

 

Szybko, solidnie i bezpiecznie zajmiemy się uporządkowaniem nawet największej powierzchni

lub najbardziej skomplikowanych ogrodów.

 

Działamy na rynku od 2002 roku. Specjalizujemy się w świadczeniu wysokiej jakości usług w zakresie utrzymywania czystości, odśnieżania terenów utwardzonych, sprzątania powierzchni magazynowych biur oraz pielęgnacją zieleni.

 

 

Od początku naszej działalności zajmowaliśmy się tematem utrzymania Czystości w wewnątrz budynków oraz terenów zewnętrznych. Wykonujemy prace porządkowe w wielu obiektach, codziennie dbamy o tysiące metrów powierzchni wewnętrznych jak i zewnętrznych. Zajmujemy się także zakładaniem

i utrzymaniem terenów zielonych, sadzeniem drzew i innych roślin.

Firma nasza uzyskała od Marszałka Województwa Mazowieckiego decyzję zatwierdzającą program gospodarki odpadami.

Nasz personel rekrutowany jest wśród odpowiedzialnych i doświadczonych kandydatów. Organizacja pracy dostosowana jest do Państwa potrzeb oraz charakteru obiektu.

Firma posiada możliwości dostosowania terminu wykonania usługi

do indywidualnych potrzeb klienta. Pracujemy zgodnie w wcześniej ustalonym harmonogramem, co pozwala wykonać wszystkie zlecone zadania w sposób nieuciążliwy dla Klienta.

Dużą wagę przywiązujemy do bezpośredniej współpracy z przedstawicielami Klienta, każdorazowo delegując ze swojej strony osobę odpowiedzialną

za bieżącą kontrolę. Umożliwia to właściwy nadzór i ocenę wykonywanych przez nas usług, ciągłą kontrolę ich jakości oraz natychmiastową reakcję na wszelkie sugestie i uwagi.

 

 

Naszym Klientom proponujemy zakres usług, dostosowany do potrzeb wynikających z charakteru obsługiwanego obiektu, rodzaju prowadzonej działalności oraz wysokości założonego budżetu.

  • Wix Facebook page
  • Wix Google+ page

alter-ego.biz.pl © 2015 - wszelkie prawa zastrzeżone.

Jesteśmy na:

ALTER-EGO SP. Z O.O.

 

Radzików 212, 05-870 Błonie